Kredyt dla bezrobotnych - najlepsze rozwiązanie dla zadłużonych


W tej chwili w naszym własnym państwie wysokość bezrobocia plasuje się niestety na stosunkowo wysokim pułapie (w obecnej chwili jest to około 12 proc.). Niełatwo mówić o rzetelności danych mimo to wolno nam przyjąć, iż są one zbliżone do rzeczywistości. Położenie ludzi nieposiadających pracy jest o tyle kłopotliwa, że z jednej strony nie pozyskują przychodów a z drugiej nie mają szansy zaciągnąć jakiegokolwiek kredytu posiadając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w minionym czasie ujawnił się na rynku usług pożyczkowych absolutnie nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych. Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org pozyczki prywatne

Będzie to na pewno miła wiadomość dla każdej osoby, która nie posiada pracy a nadchodzą u niej nagłe wydatki np. przymus wymiany piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny rodzaj kredytu a którego uzyskanie łączy się z szeregiem wymagań które należy wykonać. W 1szej kolejności należy stwierdzić, że tego typu kredyt to standardowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie zatwierdzonego oświadczenia. Jest jasnym bowiem, iż ze względów obiektywnych zaświadczenia o dochodach pozyskać nie może. W podpisywanym oświadczeniu, własnym podpisem potwierdzamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca otrzymujemy kwotę 2 tys. zł zarobku netto. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w bankach podczas starania się o kredyt).

Kredyt dla bezrobotnych jest dostępny także dla osób które to nie mają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie czarujmy się, wielu naszych rodaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania jakichkolwiek składek.