Pożyczka pod zastaw nieruchomości, dostaniesz bez zdolności kredytowej


Już w tej chwili warto stwierdzić, iż w minionym czasie spore zamieszanie na naszym rynku ofert kredytowych zrobiła wiadomość o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Specjaliści wskazują na okoliczność, iż coraz to większa grupa naszych rodaków zgadza się na zaciąganie zadłużeń poza układem bankowym.
http://podzastaw.org sprawdź
Dla nas jako dla wieloletnich i zawodowych doradców pożyczkowych nie ma w tym choćby minimalnego zaskoczenia. Od dłuższego już czasu obserwowaliśmy tendencję zmiany polityki przekazywania kredytów przez krajowe banki. Dawno już przeminęły czasy, iż kredyt pozyskiwał praktycznie każdy i to na tzw. „gębę”. Stało się to powodem znacznego podwyższenia zobowiązań przeterminowanych, innymi słowy takiego rodzaju które to były w sposób nieprawidłowy spłacane. W tym momencie strategia kredytowa wydaje się być o wiele bardziej rygorystyczna. Dostanie kredytu w banku jest relatywnie ciężkie i z tym trzeba łączyć to, iż prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niezwykle popularna.

Masa ludzi, które to nie orientuje się w tematyce finansów może z pewnością postawić pytanie „Czym różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Nadrzędną różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym 2-im przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Nie licząc tego istnieją duże różnice w formalnościach jakie to powinniśmy załatwić aby uzyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obłożona względnie mniejszymi formalnościami.