Kredyt bez bik jest dostępny w ciągu 15minut

przejdź na moją stronę Kredyt dla bezrobotnych - ratunek dla dłuzników - emodztrys43k’s diary
Każda osoba, która chociaż raz w całym swoim życiu miała do czynienia z bankami z pewnością słyszała określenie BIK. Dla niektórych jest to czarna księga dłużników w której przenigdy nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niedużo informujący skrót zaczerpnięty z nomenklatury finansowej, który to zwyczajnemu użytkownikowi nic nie mówi. Tym bardziej określenie kredyt bez bik.

W zwięzłym artykule postaramy się naszym czytelnikom objaśnić te fundamentalne pojęcia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli organizacja, która została zapoczątkowana przez Związek Banków Polskich u zarania lat dziewięćdziesiątych, krótko po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to zrozumiały krok jaki uczyniły banki aby taktyka kredytowa była przeprowadzana na zdrowych regułach. BIK jest to wewnętrzny rejestr danych do której to wejście mają tylko i wyłącznie banki. Trafiają do niej adnotacje o tym, że staramy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie opłacamy konkretnego kredytu jak też znajduję się tam nasz scoring czyli stopień punktów, które zyskujemy za określone działania.

Kredyt bez bik jak bez problemu możemy się domyśleć jest to kredyt jaki posiadamy możliwość uzyskać bez oceny danych znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju ofertą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które to nie radzą sobie ze zwrotem swych zadłużeń i dosyć często posiadają widoczne opóźnienia. Wypada tutaj oznajmić, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są udzielane poprzez podmioty pozabankowe.